Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S2 vagy az Arc...

A Galaxy S2 vagy az Arc kijelzője a szebb?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg hasonló kérdés van. Tudom mi a különbség az oled és az lcd között, éppen ezért azt gondolom, hogy az S2 gyönyörű képet ad menüben való bóklászás közben, de a képeknél, videóknál nem vagyok biztos benne, hogy előny a tökéletes fekete. Ismerem mindkét telefon jellemzőit, szóval a két mag engem nem hoz lázba és az sem, ha egy másodperccel gyorsabban reagál az S2. Engem tényleg csak a kijelző érdekel:)


YouTube-on láttam videókat, amiken az S2 képe ugyan kontrasztosabb volt, de ez úgy tűnt, abból adódott, hogy a sötét színek nagyon sötétek voltak, szinte összeolvadtak, ami a sötétebb részletek kivehetősége szempontjából szerintem nem előnyös. De nem tudom mennyire lehet hinni egy kamerának, azért az emberi szem másképpen látja a dolgokat.


Aki látta már élőben a kettőt pl. videó lejátszása közben, vagy képeket megjelenítve, mi a véleménye?


2011. dec. 14. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az arcnak nagyobb a pixel surusege. Az s2 meg amoledes. Nekem eloszor arc s em volt s2m van. S2jobb
2012. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint én. nekem mind kettő telefonom volt! ha összehasonlítanám össze, hogy például valami filmet játszok le ezen a 2 mobilon, akkor azt látnám, hogy az s2ben teltebb színek vannak., de viszont sőtétebb is a kép ettől fogva. Jó persze nem olyan egetverően, de az. Az arc s kijelzője viszont kicsitt tisztább képet ad le eévileg a pixel száma miatt. Persze szinte észrevehetetlen különbség mutatkozik.! Ez tapasztalat! Én személy szerint az arcot jobban szerettem, mert szebb volt. De ez egyén függő. Mindent összevéve a s2 sokkal jobb telefon. ! Látom elég régen írta ki a kérdését, de azért írtam, mert egyrészt láttam nincs válasz, másrész meg unatkoztam.
2012. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!