Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok ingyen faceboo...

Miért nem tudok ingyen facebookozni? Letöltöttem a netstartot, bár nem jött semmi sms vagy ilyesmi hogy lejött és rámentem a telomon a facegombra és máris beengedett lépni.

Figyelt kérdés
Viszont folyamatosan vonja le a pénzt.De nem is kellett sehova beírnom hogy0.facebook.com meg ilyenek.Segítsetek
2011. dec. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasgassad és megoldódnak a gongjaid...


[link]

2011. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a "facegomb" véletlenül nem egy előre telepített alkalmazás? Gondolom igen, és az a gond. A böngészőt (gyengébbek kedvéért? internetet) nyisd meg, és oda írd be "0.facebook.com"-ot - mintha a gépen akarnál facebookozni, csak kell elé egy 0.

Egyébként először el kéne olvasni azt, amit az első válaszoló írt, mielőtt mindenféle dolgot aktiválsz (igen, ez esetben aktiválsz és nem letöltesz, de ez most mindegy), mert a szolgáltatók jól átb*szkatnak.

2011. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam eddig is.opera a böngészőm.
2011. dec. 14. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Opera böngészővel sem ingyenes a facebook.

Ha ez a készüléked gyári böngészője sajnos le kell mondani az ingyen fb-ről, ha nem akkor csak annyi hogy a gyári böngészővel nyisd meg a 0-ás fb címet.

2011. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!