Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Sony Ericsson...

Melyik a jobb a Sony Ericsson w8 vagy Samsung gio és miér?

Figyelt kérdés
használnám:zene,internet,játék
2011. dec. 14. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A Gio kicsit erősebb, meg a kijelzője is nagyobb, ami játéknál meg internetezésnél előny.

Nekem egyébként nagyon tetszenek a Sony E. telók, de ez esetben a GIO szebb.

2011. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és zene szempontból
2011. dec. 14. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Zenélésre viszont a Sony.. pláne,hogy arra van kihegyezve a hardvere-
2011. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

wtf mért lenne arra kihegyezve a hardvere ezt most nem értem viszont az biztos h a felső kategóriás telókból szebb hangot lehet kihozni de leginkább az számít h milyen headsetet használsz

ez am mind2 full alsókategóriás(msm7227 adreno 200) mind1 meiket választod a hardverük nagyjábol ugyanaz a kamera is hasonlóan szar én azt mondom h a legjobb döntés most 40 ér a t mobilba az xperia mini mert brutális hardver van benne (1ghz es snapdragon adreno 205) ezen az új 3d játékok sem szaggatnak be meg a kamera is fényévekkel jobb van pl 720p videorögzítés is mondhatnám még a live with walkmant is de az csak annyival jobb h 0,2 collal nagyobb a kijelzője ezért sztem nem ér meg +tizenakárhányat

2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy Sony E. walkman mobilom, betyár jól szólt. Most van egy SE naite-em, meg sem közelíti. Van még egy céges okostelóm is, dughatok bele bármilyen fülhallgatót, mocskos sz@rul szól. Valamiért Walkman mobilnak nevezik ezeket (Live, W8). Gondolom hardveres-en lehet valami.
2011. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a sima mezei java alapú telóknál még lehetséges ez a mit mondasz de ezeknél már a lényeg az h. minél brutálisabb a hardver annál komolyabb lejátszókat tudnak elfutattni és több efektet is elbír a proci meg tisztább a hang de nincsenek ezek "zenére kihegyezve" pusztán csak minél drágább általában annál jobb
2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!