Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung galaxy mini-ről?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Páromnak olyan van. 29.000 függetlenül. Ezért az árért sztem nem kapsz jobbat.

Szóval ha 30.000-d van rá, akkor jó választás.

2011. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hasonló az x8-hoz, egyedül a képernyője gyengébb, az viszont borzalmas: nemhogy elő-előfordulnak recés élek, szabályosan pixeles. szerintem a képernyője miatt vállalhatatlan egy telefon.


x8 talán kicsit lassabb, de mindenkit rábeszélnék egy x8 moddolására, iszonyat különbségek vannak gyári és főzött romok között. innentől kezdve a gyorsaság se szempont. :D

2011. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amiben jobb az X8:

Videó felvétel (640*480)


Kijelző: Nagyobb felbontás kisebb képernyőn, ami így szebb.



Amiben a Mini:

2.2-es Android (Az x8-on 1.6, ami miatt sok program nem fog elindulni)

Több memória

A kijelzője bár nagyobb,a felbontása kisebb, ezért gyengébb, de az előttem szóló sztem egy hibás példányt nézett, mert nem pixeles.


Neked kell eldönteni, hogy egy jobb minőségű kijelzőt akarsz, ami cserébe kicsi, vagy egy kicsit gyengébbet, amin azért látsz is valamit. Nekem az X8 3"-os kijelzője vállalhatatlan az okostelefonok piacán.

2011. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1.


-2.1-es android is van már X8-ra.

-viszonylag biztonságosan lehet jó romokat felrakni X8-ra, ami mindenképpen ajánlott, mert a gyenge hardver ugrásszerű teljesítménynövekedés produkál, az új funkciókról nem is beszélve. szintén érkezik a tört ICS X8ra


2.


nem, nem hibás. több minit láttam, mindegyik borzalmas, ami a kijelzőt illeti. az X8 nem csak élesebb, de a színek is sokkal szebbek. én speciel inkább nézek kisebb ikonokat, mint nagyokat és pixeleseket. sok mindennel lehet az x8 vs mini csatában az x8 ellen érvelni, a képernyő nem az.


a vállalhatatlan inkább szokták minőségre érteni, mint méretre. méretre legyen inkább használhatatlan. az x10 mini. na az használhatatlan. x8 még elmegy.

2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"a vállalhatatlan inkább szokták minőségre érteni, mint méretre."


Igen, ez jogos! Szóval arra akartam kilyukadni, hogy a 3" nekem OKOSTELEFON piacán nem méret. Ezért sem nézem semmibe a most megjelent Xperia mini pro-t vagy mit....(annyi van ezekből a minikből, azt sem tudom melyik-melyik..:) ), amelyiknek 1 Ghz-es armv7-es procija van.

2011. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azért annyi nincs :D


x10mini - a régi nagyon kicsi, az x8-al majdnem egyidős

mini - az új, 3 colos


a mindegyikből van pro verzió, semmi különbség nincs, csak a fizikai qwerty

2011. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, ezt is megtudtam :) Köszi!
2011. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

17:10 "szerintem a képernyője miatt vállalhatatlan egy telefon."


Lol. Azt hiszem, te egy tipikus konzumidióta vagy.

Telefonálni, SMS-t írni/olvasni tökéletesen lehet vele, sőt még egy csomó minden mást is. Ha nem menőzni akarsz a telefonoddal, hanem használni, akkor árához képest egész jó.


Egyetlen dologra nem alkalmas: nemlehet vele villogni, hogy né' nekem mien drága telefonom van má, dikk!


Na ha ilyen kell, arra nem jó.

2011. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

pedig most próbáltam normálisan viselkedni :D


te szégyentelen kis gyökér. szerinted abba mi kivetnivaló van, hogy összehasonlítok 2 telefont, illetve a komlett árkategróiát és megállapítom, hogy a konkurenciához képest elég nagyon gyenge minőségű a képernyő? a vállalhatatlan szó nem azt tükrözi, hogy nem merem elővenni a zsebemből, és a használhatatlan szó sem azt jelenti, hogy még telefonálni sem tudok vele.


de nem is értem mér magyarázkodok :D csíra

2011. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát mit jelent a vállalhatatlan szó? Szerinted?
2011. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!