Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni az Android Market-re?

Figyelt kérdés
Rá,egyek az Android marketre, majd kiírja hogy jelentkezzek be. Megpróbálok bejelentkezni a Google fiókommal, de utána kiírja hogy nem sikerül kapcsolatot teremteni a Google szervereivel, vagy valami hasonló sablon szöveg, aztán ezzel kezdjek amit akarok. A Wi-fi pedig aktív, a jelerősség is megfelelő, szóval nem tudom mi baja van. Ráadásul már napok óta próbálom, de mindig ugyanazt írja ki. Egyszerűen nem tudok bejelentkezni, de már próbáltam új fiók létrehozásával, de akkor is ugyanezt dobja ki. S. Galaxy Ace telefonom van.
2011. dec. 14. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás és amint bekapcsol egyből add meg a fiók adatait.
2011. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel akkor elvesznek a már feltelepített dolgok? Mint a már telepített játékok, programok meg hasonlók?
2011. dec. 14. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, most látom hogy igen. Köszönöm a segítséget.
2011. dec. 14. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám.. csak nekem mini pro-m van--hogyan kell ujrainditani vagy mi? és elvesznek a telómról a képek zenék?
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!