Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg csak december 31-ig...

Tényleg csak december 31-ig ingyenes a 0. facebook?

Figyelt kérdés

[link]


Hallelujah.. Végre nem fog mindenki állandóan facebookozni :D


2011. dec. 14. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De igen, csak most fizetnek majd érte.
2011. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
És mi közöd hozzá hogy más mit csinál?Miért zavar ez téged?Talán nem telik olyan telefonra amin fut az internet?Vagy nem telik internetre?
2011. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
legalább órán odafigyelnek a diákok nem ezen kockulnak!
2011. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És mi közöd hozzá hogy más mit csinál?Miért zavar ez téged?Talán nem telik olyan telefonra amin fut az internet?Vagy nem telik internetre?


A helyesírási hibáid: és-sel nem kezdünk mondatot, hogy előtt vessző van, a mondatok közt szünet, a telik két "L"-lel van, "Fut az internet? - Talán van rajta wifi., Nem "telik" internetre? - Nem dobok ki annyi pénzt.


Talán az iskolában figyelni kéne és nem facebookozni, és nem lehülyézni a tanárt hanem tisztelettel figyelni, és kussolni.

2011. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1-et értek az előttem szólóval!
2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi közöm van hozzá? Azon kívül, hogy mást nem hallok órákon, hogy: "Héé írtam fészen!"? Az én telefonomon is van facebook, ingyenes, de én csak akkor használom, ha tényleg kell...
2011. dec. 14. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Na akkor a sok kockának majd fel kell ébrednie az álomvilágból!
2011. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"A helyesírási hibáid: és-sel nem kezdünk mondatot, hogy előtt vessző van, a mondatok közt szünet, a telik két "L"-lel van, "Fut az internet? - Talán van rajta wifi., Nem "telik" internetre? - Nem dobok ki annyi pénzt.


Talán az iskolában figyelni kéne és nem facebookozni, és nem lehülyézni a tanárt hanem tisztelettel figyelni, és kussolni."


Kit érdekelnek a helyesírási hibák?Tehetek én róla hogy ilyen sz@r idióta nehéz az anyanyelvem?Angolul is könnyebben írok helyesen mivel könnyebb és minden logikus és összefügg de a magyarban nem.Amúgy meg olyan órán ami nem felvételi tárgy azon a diákok vagy fészeznek vagy beszélgetnek egymással vagy nem figyelnek erről a rossz oktatási rendszer tehet mivel nem elég orientált és nem te választod ki hogy mit tanulsz mit nem.Például aki közgazdásznak tanul neki miért kellene kémia és fizika?Persze alapszinten szükséges de minek az idióta atomokat felírni meg boncolni meg minden barom számítást csinálni?

2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mondjuk az utolsó pár mondatoddal 1-et értek!

Én sem értem hogy minek olyanokat tanítani ami teljesen felesleges! Sehogy nem kapcsolódik az adott szakmához!

2011. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Természetesen tanuljuk meg hogy a sósav az maró , a higany az mérgező de ilyen szénatom meg mindenféle össze-vissza számolás teljesen felesleges.Az tanulja meg akinek kapcsolódik majd a hivatásához!Ha így tanítanának akkor a szakközép tényleg 4 éves lenne és egy érettségit adna meg szakmát , hogyha ezt a sok felesleges dolgot kivennék több idő maradna a szakmai tárgyakra.
2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!