Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férfiaknak is ajánljátok az...

Davidb kérdése:

Férfiaknak is ajánljátok az Xperia Minit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Láttam már férfi kézben, és egyáltalán nem mutatott rosszul ;)
2011. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a kinézet miatt kérdezed. Hát relatív. Nekem Samsung Champem van(külföldön asszem C 3300-K), fehér színben, sokan mondják rá, hogy kicsit nőies telefon, de még nem b*ziztak le miatta, pedig alapból nem vagyok az a nőies alkat. Szóval szerintem ha csak nem rózsaszín. Erről egy kicsit az jut eszembe, amikor kérdezik az ismerőseim, hogy szerintem gáz-e, hogy férfi létükre vékony női cigarettát szívnak. Szerintem csak akkor gáz ha ő is annak érzi.
2011. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert hogy kicsit kicsi az egész teló. :D
2011. dec. 14. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez ember függő mert valaki a nagyot szereti valaki a kicsit.

A nagyobb telefon jobb és szebb mert nagyobb is és könnyebb kezelni,mert ugyebár minekünk pasiknak nagy bunkszli újaink vannak és azzal nehezebb a kis felületeken ügyködni :)

Ha jobban körbenézel ebben az árkategóriában találsz nagyobb telefont is ami hasonló mint az xperia mini csak jóval nagyobb.

Üdv!

2011. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudásban és árban hasónló teló nagyobb és megbíható?
2011. dec. 14. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még érdemes körbenézni!:)

Milyen telefon érdekelne?Vagy mi az ami megszabja a telefon vásárlást?Mik a kritériumok minek kell megfelelni?

2011. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ha jobban körbenézel ebben az árkategóriában találsz nagyobb telefont is ami hasonló mint az xperia mini csak jóval nagyobb."


Nagyobbat és jóval nagyobb, mint az xperia mini? Armv7 1 gigás procival, hd videófelvétellel stb? 40k-ért?


Melyik?

2011. dec. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyél skate-et, az jó nagy... Igazi férfikézbe való.


A nőknek meg jó lesz egy bivalyerős, szinte mindent tudó teló...

2011. dec. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a második vagyok: mielőtt vennél alaposan nézz körül. Nekem 5 évig egyhuzamban volt Sony Erricsonom, nem volt rossz, csak 1 év után tönkre ment benne a jojstick, és szenvedtem vele, de nem vettem újat. A helyedben én megnézném a Samsungokat, meg a motorola, alcatel, nokia se rossz. Esetleg még az LG.
2011. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mostani telókban nincs joystick...
2011. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!