Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek? Iphone 4-et vagy...

Mit vegyek? Iphone 4-et vagy samsung galaxy s2-t? Vagy valami más androidosat?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy az iphone-n az IOS az "android market" és az hogy működik? ott mindent pénzért lehet leszedni? vagy ott is vannak ugyanúgy ingyenes és pénzes dolgok mint az android marketbe?
2011. dec. 14. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
iOS-ra is vannak ingyen programok, játékok csak kevesebb, de szerintem maradj az iphone-nál és ha teheted akkor 4s-t vegyél az a legjobb telefon eddig, legalábbis szerintem és nem sokkal drágább mint a sima 4. Egyébként meg mindent meg lehet szerezni ingyen torrent oldalakról iOs-ra is és androidra is:)
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! áprilisba fogok csak telót venni, hűségnyilatkozat akkor jár le... akkora lesz már emberi áron szerinted-tek iphone 5 magyarországon? és akkor mit érné meg jobban? 4s-t vagy 5-öt? (ár/minőség figyelembe vételével)
2011. dec. 14. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, az a baj, hogy még semmit nem lehet tudni az iphone 5-ről, de viszont lehet, hogy kijön addigra.Az biztos h. drága lesz ,de nem lesz sokkal drágább mint most a 4s (gondolom én),az is biztos h. jelentősen jobb lesz mint a 4s meg bármilyen telefon ami kijön addigra, hát ha lesz rá pénzed akkor én a helyedbe iphone 5-öt vennék..:)
2011. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az iPhone 5 ről semmit se lehet tudni , még azt sem h jövőre v 2 év múlva jön ki ,sztem novemberbe fogják kiadni kb v október , előbb tuti nem, de am iPhone 4 jobb mint az s2 , a 4s meg már fényévekkel ,és igen vannak ingyenesek , jb -el mindent megszerezhetsz ingyenesen , legstabilabb teló , nem akad , nem fagy (mint ahogy a droid ), szal a legjbb választás
2011. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy szeretnéd e testreszabni a dolgokat?
2011. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
addigra szerintem bőven ki fog jönni, és igen én is erre gondoltam hogy nem lehet sokkal drágább mint most a 4s, és így részletbe, díjcsomagommal szerintem egész jól meg tudom majd úszni
2011. dec. 14. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem fog kijönni addig az 5 :) Higgy nekem! És ne várj az ötre! Hardware szempontjából (szerintem) elég nagy ugrás lesz, de most annyi progi van a 4s-re, hogy simán találsz rá bármit
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és azt mondom, hogy olvasd el ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

(Én írtam a 7. a 11. a 12. és a 16-odik választ)

2011. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Galaxy S2.

Többszáz független vélemény alapján: [link]

2011. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!