Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik rá...

Miért nem csatlakozik rá telefonom a routerre?

Figyelt kérdés
Minden teljesen jó volt, ma úgy gondoltam, hogy megváltoztatom a routerem nevét...majd gépem pár perc és rá tudott csatlakozni, de telefonom már vagy egy órája nem...megpróbálja, majd, hogy kikapcsolva és megint menjek arra, hogy hogy kapcsolódás...és volt egy másik elérhető wifi..mondom megnézem annál, és arra se akart, de az elég gyenge, meg mindig eltűnik...de az enyémre nem hajlandó. Anno is volt ilyen, hogy nem akart csatlakozni, de végül is helyre jött, de akkor nem csinálta azt, hogy csatlakozás közbe magától lecsatlakozott...
2011. dec. 14. 21:18
 1/1 A kérdező kommentje:
kb 1,5-2 óra után vissza írtam a régi nevét...és egyből csatlakozott. Mi volt a baj azzal csak az én telefonomnak, hogy nevet változtattam?
2011. dec. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!