Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan mit is jelent az...

Pontosan mit is jelent az hogy symbian egy nokia telefonban? Vagy az android?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

hogy milyen operációs rendszer fut rajta.


olyan mint gépeken a linux, windows, mac os

2011. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Symbian az a szar szinonimája.

Ezzel mindenki egyetért, és nem szubjektív, mint pl. egy iOS vs Android kérdés.

Ne vegyél még 1-2 évig Nokia-t, utóbbi évek legrosszabb gyártója, csak most kezd lábraállni.

2011. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem semmi bajom sincs a symbian nal. Nem meríti az aksit úgy mint az android. És ha nem játékra akarsz telefont venni akkor vegyél nokiát.
2011. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

a symbian egy fostalicska.


ezért mert rossz rajta játszani, nem azt jelenti, hogy vegyél nokiát ha nem akarsz játszani. attól, hogy nem akarsz játszani még vehetsz androidot, iost. nem muszáj játszani, csak azért mert megteheted :D


most egy oprendszert komolyan az alapján kell megítélni, hogy mennyire akksizabáló?

2011. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Előző:


mondjuk azért nem utolsó szempont az aksiidő, viszont a Nokia pont azért bírja tovább (már ha tovább bírja), mert egy szar, és nincs semmi rajta ami zabálná az aksit

2011. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
az okostelefonok kategóriájában szerintem ne legyen döntő tényező az akksi. reggeltől estig bírja az összes, este meg töltöd, kész. ha ránézek a symbian menüjére nekem az jut eszembe, hogy milyen ronda, és szar a felhasználói élmény, és nem az, hogy igeen, az én telóm 2 nappal tovább bírja egy töltéssel, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így
2011. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de milyen a symbian? lassú vagy akadozik vagy mi? És mitől jobb az android? nekem még nem eset le :)
2011. dec. 15. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit utolsó években???? Most botlott nagyot a WP7-el. Fejlesztgetik még 2 évig, aztán semmisé válik a szerződés. A Symbian-nal az a baj, hogy nem tudott átállni érintőképernyőre. Majd megnézzük, h az a külsős cég mit rak össze belőle de 1-2 évig semmi nokia!
2011. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
márpedig a lumia 800 a legjobb wp7es teló, a mango meg nem egy szar cucc. az n9 meg egy csoda a meego-val együtt. imádnám, ha kicsit jobban lenne támogatva az oprendszer. kicsit... nagyon.
2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

20:15


Igen, kb az, amit írtál.

Akadozik, lefagy, meghal.

Ezen felül még csúnya is, kevés program, szar megoldások, stb.

2011. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!