Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini akuinfó...

Holló XXX kérdése:

Samsung galaxy mini akuinfó kellene. (csak tapasztalat alapján írjaok ne hallásból légyszi) Átlagban meddig kellene bírnia egy ilyen telónak egy feltöltéssel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon használod akkor elég hamar töltőre kell tenni. Mint úgy általában egy okostelefont. Amúgy átlagos használattal 1,5 napot el lehet lenni vele. Húgom mondjuk naponta tölti.
2011. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most merült le 17%-ra, megnéztem mennyit használtam (pontos adatokat ír ki):

teljes akkumulátorhasználat - 1 nap 18 óra 36 perc 23 mperc

cella készenlétben (mennyi ideig volt térerő) - ugyan ennyi

kijelző bekapcsolva - 4 óra 1 perc

wifi bekapcsolva (ha nem internetezek akkor kikapcsolom) - 2 óra 52 perc 13 mperc

gps használat - 10 perc 18 mperc

Nekem az a tapasztalatom, hogy kb. 1.5-2 napot bír ki ilyen használat mellett, de hétvégén általában kibírja a péntek délutáni töltéssel végig. (akkor nem netezek ennyit vele, de 2 óra zenehalgatás megvan).

2011. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy 10 percig a géphez is volt kötve usb-vel és az alatt ugyebár töltődik.
2011. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!