Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenféleképp kötelező...

Mindenféleképp kötelező rootolni 1 készüléket Rom telepítés előtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb típusnál romot telepíteni recoveryből lehet. Recovery telepítését meg csak rootolt telefonnál lehet megoldani.
2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első, miért válaszolsz a kérdésre, ha nem értesz hozzá?
2011. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah, most rootoltam a Wildfire-t. S van 1 progi, amivel fel lehet tenni, és most már rootolva van a teló is, meg cm7is fent xD
2011. dec. 15. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutassatok olyan leírást ami azzal kezdődik, hogy nyisd ki a bootoloder a telefonon? Az összes azzal kezdődik, hogy rootld a telefont, aztán tedd fel a recoveryt. Elhiszem én, hogy tök jó dolog bootloadert nyitogatni, meg egyszerűbb is lehet vele minden egyéb ilyen módosítást megcsinálni, de nem feltétlen az kell hozzá. Az meg, hogy jutnak el a fejlesztők ahhoz, hogy mindezt megoldják már a dolgok lényegtelenebb része.
2011. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg Recovery flasheléséhez sem kell root.
2011. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem egyébként, miért kell olyan témához hozzászólni, amihez nem ért az ember.
2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha a későbbiekben root nélkül szeretnél custom ROM-ot flashelni, itt hivatalos úton unlockolhatod a bootloadered:

[link]

2011. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!