Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 vélemények?

Galaxy S2 vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ujjlenyomatfaló műanyag, optimalizálatlan gyári ROM, ugyanaz az unalmas külső, mint az összes többi előző modellnél, alacsony felbontású kijelző (persze kinek-hogy, de nekem még a 229ppi sem tetszett igazán, ez pedig még ott sem tart...), túlzottan melegszik, instabil - rengeteg a panasz, negatív vélemény ezzel kapcsolatban. Röviden ennyi.
2011. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kedves előző, és a sony E. Xperia Arc S -ről mi a véleményed?
2011. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szakértők szerint még mindig a világ egyik legjobb telefonja.
2011. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arc S? Legalább képesek voltak kitalálni egy sajátos külsőt, amit a vas köré építettek. A műanyag, a kijelző és a méret végett az sem az "én emberem", de többre tartom az S2-nél. A szakértőkről pedig annyit, hogy a Samsungnak van a zsebből mit előhúzni. A porszívókból is van bevétel, ahogy minden másból...
2011. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a műanyag többször leesik nem törik össze mint a többi,szal pofád lapos :))
2011. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem fölösleges a fém borítás illetve iphone4s-nél az üveg borítás is csak arra jó ,hogy jól nézzen ki de ha netalántán véletlenül ki esne a kezedből a telefon nem szándékosan mert szándékosan senki nem dobálja a telefonját akkor annak kampó esetleg jó esetben csak a hátulja törne be a képernyő ép maradnak. A galaxy S2 pedig jó minőségi műanyagból készült illetve a képernyőn Gorilla Glass van ami nem kispályás :) Nekem az anyaghasználat kevésbé számít de ez ráadásul nem is szar. :) Szal köszi valamilyen szinten megértem ,hogy persze esztétikusabb a fém illetve az üveg de ez viszont praktikusabb és nem a kinézet a lényeg csak sokat dob rajta... :)
2011. dec. 15. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy fém. A műanyag háznak a hátránya: nem elég, hogy a kijelző csupa folt meg ujjlenyomat, de a körülötte lévő rész, az olcsala, minden. Volt egy ilyen telóm, állandóan maszatos volt a fényes sz@r, azóta megvan a véleményem róla. Ha képesek lennének prémium minőségű MATT gumiszerű műanyagot gyártani, akkor egy rossz szót nem érdemel. Lásd jó példaként a HTC-ket, nemcsak felső, de alsókategóriában is, valamint a Nokia N9-et vagy a Lumia 800-at.
2011. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megrendelésre került a telefon és kértem mellé bumpert tehát nem lesz az alja illetve az oldala ujjlenyomatos. :) És még jól is néz ki bumperben :D
2011. dec. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!