Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekben a újabb mobiltelefonok...

Ezekben a újabb mobiltelefonokban miért nem raknak vakut 1-2-kivételével?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Minden normálisban van.
2011. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert nem fényképezőgép, semmi szükség rá.
2011. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem is a fényképező miatt van rá szükség, hanem hogy világíts vele. 10 éve már annak is örültél, ha a 3310 zölden világított előtted, ha le kellett menni a pincébe, de azért csak jobb, ha van benne egy normális led.
2011. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Van rá szükség. Nem mindenki fog külön fényképezőt hurcolni mindenhová, csakmert kedve tartja lefotózni A-t meg B-t nem épp a legnapfényesebb helyen...
2011. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tényleg hasznos és egyébként nem lenne nagy pénz beépíteni, csak valamivel meg kell indokolni a magasabb kategóriás telefonok árát.


Viszont ez azért nem vaku, csak egy LED. Akkor már inkább kamerafénynek kellene hívni.

2011. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert nem sokat segít a gagyi kamerájukon a vaku. A telefonokban lévő fényképező vicc, játékszer. A legutolsó 20.000 ft-os kompakt fényképezőben is sokkal jobb kamera van, mint a 250.000 ft-os telefonban.
2011. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Határozottan nem igaz, amit mondasz. A negyedik generációs alma telefon kamerája marha jó, simán lehet róla 40*40 centiben nyomtatni, jó minőségben. A régi Nikon kompaktom nem tudott ilyen jó képeket.


Egyébként már többen is említették, hogy ez a "vaku" leginkább zseblámpának hasznos.

2011. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy 40*40 cm-ben nyomtass, Mpixel kérdése.

A telefonokban olyan picike a szenzor, olyan bolhatöknyi az optika, olyan gyenge a fényereje, hogy borzasztó. Lehet, hogy a régi Nikon kompaktod nem tudott ilyen képet csinálni, de szerintem csak a felbontás miatt érzed ezt.


Meg egyébként sem korrekt egy több éves kis kompakt gépet összehasonlítani egy mostani cuccal. Vegyél most egy 20.000 Ft-os Nikon-t,Canon-t,Fuji-t. Bármelyik jobb képet csinál a telefonokba szerelt kameráknál.

A telefon kicsit sem birkózik meg a gyengébb fényviszonyokkal. Hosszú expozíció sem hiszem, hogy van bennük... stb... még sorolhatnám.

Arra pont elég, ha valamit meglátsz, lefotózod.

Nyaralást ezzel megörökíteni azonban vétek.


Én fotózom, tükörreflexes gépem van, szóval nekem különösen játékszer egy telefon kamerája. Nem akarom a tükrös gépekhez hasonlítani, mert szintén nem lenne korrekt, csak leírtam.

2011. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én akkor is úgy vagyok vele hogy aki fényképezni akar az ne százezres mobilt vegyen hanem egy rendes fényképezőgépet és egy átlagos mobilt. A kettő együtt jobban megéri. Éjszakai világításnak meg még a régi kis kijelzős telefonom kijelzője is megteszi. Ehhez sincs szükség a vakura.
2011. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A kompakt gép az kompakt gép, az okostelefon meg okostelefon, ez tény. Ettől eltekintve valóban szép képeket produkálnak a komolyabb felsőkategóriás telefonok. Aki nem fényképész vagy nem valami mániás, annak tökéletesen megfelel egy olcsóbb kompakt gép helyettesítésére bármilyen helyzetbe, akár nyaraláson is.
2011. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!