Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S Vélemények?

HTC Wildfire S Vélemények?

Figyelt kérdés

Nos.Elvileg megajándékozom magam karácsonyra egy HTC Wildfire S nevű telefonnal,és arra lennék kíváncsi,hogy mik

a véleményeitek róla:D

Életemben a második telefonom lesz és az első androidos,

mellesleg egy Nokia 5000 után.

Hát gondolom jobb mint ez...(Mint a Nokia...)

Igen,tudom hogy vannak ilyen kérdések,de én egyikben sem találtam meg azt a választ amire én lennék kíváncsi...úgy általánosságban.


2011. dec. 16. 13:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A HTC az egyik legjobb gyártó, ez tény. A legolcsóbb készülékükről is árad a minőségérzet, viszont a Wildfire S-el van egy kis probléma. Ebben az árkategóriában vannak komolyabb kütyük. A benne ketyegő processzor ARMv6-os utasításkészletet kapott, ami azt jelenti, hogy elavult. Van flash támogatás (bár nem teljes), de komolyabb internetezésre nem jó. Ha megkapta volna az újabb v7-es procit, ahogyan az Xperia Mini vagy Live, akkor senki sem mondhatná rá jogosan, hogy túlárazott, így viszont igen. Más probléma nincs vele. Ha nem lesz túl gyakori a netezés a kütyün, végülis mindegy, nyugodt szívvel megveheted, mert a HTC végülis HTC!
2011. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hááááttttt sokat neteznék rajta...eléggé...

De mondom nézd meg a nokia 5000et és ahhoz képest viszonyítsd :DD

2011. dec. 16. 14:26
 3/27 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában az Xperia Mini sokkal jobb hardveresen. Ebből adódóan gyorsabb, komolyabb internetezésre is alkalmas az ARMv7-es utasításkészlettel ellátott procinak köszönhetően. A Wildfire S-ben lévő proci nem képes dekódolni a videókat. Az interneten egyetlen videót sem tudsz elindítani, lejátszani stb. Külön program kell hozzá, azt is maximum youtube-ot találsz, minden más kilőve. A flash hiányának ezek a hátrányai sajnos. Elméletben van hozzá Flash beépülő modul, de ez nem jelent teljes támogatást.
2011. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nembaj nekem jó lesz :D

Am nem akarok full flash játékokkal játszani,annyit szeretnék,hogy meg tudjam nézni az e-mail jeimet,

hogy marketről le tudjak tölteni dogokat,hoy néhány dolgot megkeressek google-ben...Nagyjából ennyi.

A Youtube meg,nekem teljesen elég.

2011. dec. 16. 15:40
 5/27 anonim ***** válasza:

Azért a HTC-től ne legyetek ennyire elájulva szerintem nem olyan nagy szám(személyes tapasztalatból mondom)...

Én a helyedbe valamilyen samsungot vagy sony ericssont vennék, ilyen árba már tudsz jó telefont is venni...

2011. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És,Xperia Minit nem akarok venni,kb az az utolsó teló,amit megvennék valaha is.
2011. dec. 16. 15:44
 7/27 A kérdező kommentje:

Figyelj,nekem van tapasztalatom,egyszer-kétszer láttam

havernál HTC Wildfire S-t,neki olyan van,kézbe is vettem már,igaz kikapcsolva,de valahogy éreztem,hogy nekem ilyen kell...

2011. dec. 16. 15:48
 8/27 A kérdező kommentje:
*nekem is
2011. dec. 16. 15:48
 9/27 anonim ***** válasza:

15:43


A HTC nem nagy szám?

És pont az SE az?


Nézz meg egy HTC Sensationt, egyik top telefon.


Amúgy alap netezésre jó lesz a Wildfire S, csak ha éjjel nappal azon lógnál akkor lenne szar.

2011. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A Sensation az tényleg jó telefon adatai alapján és biztos jó is, de van több haverom is akinek HTC-je van és mind fikázza meg én is szoktam használni és nekem nem jön be.


Visszatérve az eredeti kérdéshez: hogyha egyből beleszerettél akkor szerintem vedd meg, akkor biztos tetszeni fog.

Én is voltam így régen egyből megtetszett egy sony ericsson k550i, és amikor lett rá pénzem azt vettem meg pedig azért voltak jobb telefonok is azon az áron, de a mai napig nem bántam meg.:)

2011. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!