Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még kapni a mobil...

Lehet még kapni a mobil üzletekben Nokia 7070-es telefont?

Figyelt kérdés
Csak, azért kérdezem, mert itt, ahol lakom nincsenek mobil üzletek és, ha már nem lehet kapni ezt a fajta telót, mert már régebbi akkor nem mennék be a legközelebbi városba, ha nem muszáj. Amúgy nem tudom mennyi ideig vannak a boltban, mikortól nem lehet már kapni 1-1 fajtát. Nem vagyok képben a telókkal. Ja, még annyit, hogy ha lehet kapni akkor melyik szolgáltatónál?
2009. máj. 18. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Google rengeteg találatod ad ehez, találsz közte rengeteg mobilboltot is.

[link]


Én az extreme digitálos-t ajánlom neked, nagyon jó áraik vannak, én már 3szor rendeltem tőlük és ingyen házhoz hozzák! Ezesetben ez kártyafüggetlen is lenne... SIM-et csak tudsz valahonnan szerezni.

[link]

2009. máj. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséged! És ez az extreme digitál +bízható? Nem volt semmi baja annak, amit rendeltél tőlük? Teljesen újat hoznak gondolom. Nem sérült + ilyesmi? Csak még nem hallottam erről, azért kérdezem. Nem drágább ott pl. a teló, mint a boltban? Kártyám az van, igen, csak teló kellene. Még1szer nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. máj. 18. 02:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy volt baja, 3szor is rendeltem tőlük, telefont, rádiót meg tévét is, mindegyiket házhoz. A telefonnal mondjuk késett a futár, de hát ő is csak ember..


Nincsmit, szivesen.

2009. máj. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoval magyarán, igen megbízható, ésmég szép hogy újat hoznak. :D

Árak mondtam hogy jóak, én más helyekkel összehasonlítván csak rosszabbat találtam, vagy olyan kis boltot amiben nem bíztam, az edigital viszont eléggé nagy értékesítési lánc.

Nincs miért aggódnod, bár azt nem mondtam hogy én budapesti vagyok, ha olyan kis helyen laksz ahol nincsen mobilbolt akkor lehet hogy emiatt sokat kell rá várnod, de én úgy láttam hogy magyarország egész területére szállítanak..

2009. máj. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a sok információt! Köszi szépen a sok segítséget! Szia
2009. máj. 20. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!