Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2. (többi lent)?

Samsung Galaxy S 2. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Most szeretnék énis ilyen telefont venni...Lenne pár kérdésem róla?


-Milyen észrevételeitek vannak?

-Megy-e a GPS?

-Milyen játékok vannak rajta? előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. dec. 16. 17:15
 1/5 Agressor20 válasza:

Ha van pénzed rá akkor vedd meg, és ne gondolkodj már telefonban. Ez a legjobb telefon számomra. Gyönyörű szép kialakítás, a kijelző káprázatos.

Semmilyen játék nincs rajta gyárilag, de ez nem is baj, felmész a Marketre és fél óra alatt annyi játékot és alkalmazást szedel le amennyit nem szégyellsz. Nagyon gyors, akadásmentes minden egyes tevékenység. Fényképezője is igen korrekt, pompás képeket lehet vele csinálni. de tényleg, más telefonon ne is gondolkodj ha valóban meg van rá a pénzed, mert szerintem ennél jobb most a piacon nincs. Nálam az iphone az nem sok mindent ér, még a 4S se...a Htc-k meg nem olyan jók mint ahogy mondják. Az Lg....őőőő azt hagyjuk. remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak!Énis csak ajánlani tudom minden jó rajta
2011. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... :))
2011. dec. 17. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvettem magamnak Karácsonyra..! nagyon megvagyok elégedve vele!!
2011. dec. 24. 16:54
 5/5 Agressor20 válasza:
Helyes...én is most vettem magamnak egyet a karácsonyra, és mit mondjak.......jobb mint hittem:)
2011. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!