Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia i900,6.5-ös...

Samsung Omnia i900,6.5-ös windows mobile menüvel?

Figyelt kérdés
Nem tudom kezelni, segítséheteket kérném. Pl.: Hogy kell csengőhangot beállítani, sms-hangot, ébresztőhangot?
2011. dec. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

settings - sound

Ugyan próbáld már ki a menüket, ne süketelj, hogy nem tudod kezelni...


A zenéket meg ide rakd:

Windows/Ringtones

vagy ide:

mem.kártya/My Documents/My Ringtones

Ez wm6.1-nél megy, ha a 6.5 picit más lenne, majd utána keresel.

És a probléma súlyossága okán megérdemled az oktatást is:

[link]

2011. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de nagyon nem ez volt a kérdésem, és elhiheted nem véletlenül írtam ki.

1. Ha bemegyek a beállításokba, ott csak azokat tudom kiválasztani amik a telefonon vannak zenék.

2. Ezzel nincs is semmi baj mert küldtek át rá zenét, azt be tudom állítani, de azt a zenét hiába kerestem bárhol a telefon akármelyik mappájába kb 3 órán keresztül, nem találtam.

3.Emellett pedig nem tudom hogy hogyan kell zenéket Bluetooth-on küldeni, áthelyezni a telefonra, egyebek.. És sehol nem találok olyat, illetve a párom se, aki viszont már jó pár érintőképernyős telefont fogott a kezében.

2011. dec. 17. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Használj kábelt (pc-re MS Activesync kell) ,a zenéket meg rakd oda, ahova írtam. És használj TotalCommandert:

[link]

2011. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ne az eddigi akármilyen érintős tapasztalatokból induljatok ki, a wm-nek a pc-hez hasonló normál fájlrendszere és regisztrije van.
2011. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!