Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini-nél...

Sony Ericsson Xperia Mini-nél a 0. facebook ilyenkor is ingyenes?

Figyelt kérdés

Ha a böngészőmbe beírom, hogy www.0.facebook.com, akkor egyből átirányít/átírja a címet www.m.0.facebok.com-ra.


T mobile-os vagyok, így elvileg a 0.facebook ingyenes. De így is? Mert nekem megmutatja a képeket is, tehát meg tudom nézni, míg mások a 0.facebook-on nem. Remélem így is ingyenes, mert mindig átirányít az m.0.facebook.com-ra. : S


2011. dec. 16. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát a facebook ingyenes, de egy androidos telónál ne lepődj meg, ha esetleg néhány háttérben futó alkalmazás vígan használja a netet amíg te facebookozol. Na az már biztosan nem ingyenes...


Ha jót akarsz magadnak fizess elő legalább a havi 590 ft-os Gonet S csomagra.

2011. dec. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az m.facebook fizetős....
2011. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors válaszokat! Azt én is tudom, hogy az m.facebook fizetős, de nem én írom be így a webcímet, és végeredményként m.0.facebook jön ki, tehát a kettő vegyesen. És ezen nem tudtam kiigazodni. Egyébként már a napokban elő fogok fizetni Go Netre. Ott legalább nincs túlforgalmazási díj.
2011. dec. 17. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell www.
2011. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ!!!
2011. dec. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!