Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS290 kijelző fele nem...

LG GS290 kijelző fele nem működik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy egyik napról a másikra a kijelző bal oldala nem reagál az érinésre. Vagyis reagál, de 2 cm-el odébb és ahogy haladok a jobb oldala felé ez a távolság egyenletesen csökken. Egyszer hideg volt és akkor működött rendesen, mondom kipróbálom, hogy ha berakom a frigóba 5 percre és kiveszem akkor mi van és láss csodát, amíg nem melegszik fel az érintőpanel, működik rendesen. Na ezt magyarázza meg nekem valaki.
2011. dec. 16. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az erintopanel szerintem besz@rt.
2011. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez széria hiba ennél a modellnél.A haveromnak is ez volt.Ha garanciás, vidd vissza, és cseréltesd ki a kijelzőt.
2011. dec. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sz@r helyzet. Nekem is ez van. Ugyan ilyen telóm van és kb két napja nem működik csak a jobb oldalon. Ha a baoldalra nyomnék akkor nem is érzékeli. Szerintem is széria hiba. Ha van garanciád akk téll vidd vissza. Nekem pont karácsonykor járt le szal... De ha nincs garanciád akk is vidd el vmi telefonos üzletbe.
2013. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!