Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes várni 3-4 hónapot a...

Érdemes várni 3-4 hónapot a telefonvásárlással?

Figyelt kérdés
50.000Huf-om van jelenleg egy telefonra, de nincs olyan ami megfogott és szerintetek 3 hónap alatt lesznek ebben az árkategóriában jobb telefonok?? pl. egy Galaxy Ace-nál??
2011. dec. 16. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindig lesz jobb telefon.
2011. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Az Ace-nél most is van jobb ennyiért. 3 hónap múlva meg reméljük már kihalnak az ARMv6-os készülékek.
2011. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

"szerintetek 3 hónap alatt lesznek ebben az árkategóriában jobb telefonok?? pl. egy Galaxy Ace-nál??"


Nem tudom az ace-t miért magasztaljátok ennyire...

Nem 3 hónap múlva, de már 3 hónapja is voltak annál jobbak.


Xperia mini, mini pro, sony live, motorola defy stb...

2011. dec. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Jogos Kérdező, jogos!


Hogy miért? Mert minden érintős telefon olyan egyforma...Na igen. De! Miért ne lehetne mégis változatos? Lehet! Hidd el Kérdező! Lehet!


Van is itt egy, ami 3 in 1. De nem, ez nem a Nescafé, hanem egy mobil, ami gyors, okos, NEVES gyártótól származik és olyan színű, amilyenhez kedved van te kis Kérdező :-)


Íme a link (csak a Kérdező barátom számára):


[link]


;-)

2011. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdemes várni! 3 hónap múlva kojön egy új telefon ami lesz vagy 90,000-ft és aminek most van 90,000 ft az ára az meg lemegy kb majd 50,000 ft-ra! Most csak egy példát mondtam!
2011. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha most van egy drágább telefon ami tetszik és vársz esetleg olcsóbb lesz, de ha most TÉNYLEG nincs olyan telefon akkor minek vennél azért hogy utána még 2évig nézd és nem tetszik meg állandóan a földhözvernéd :S én inkább várnék és hátha. persze csak ha nem sűrgős, de szerintem ennyi pénzért vannak jó telefonok most is...
2011. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Háát azért Galaxy Ace, mert tetszik, de számomra a tudása KEVÉS /bocsi hogy ezt mondom, de AZ/ A miniket tudom hogy jobbak, csak viszont a nagyon kicsik nem tetszenek kezelhetőség szempontjából (próbáltam barátaim telefonjait (X10 mini és nem nagyon tetszett)) És amik tetszenének azok jóval magasabb áron vannak jelen pillanatban, ezért is kérdeztem, hogy pl. lemennek az áruk, vagy pár hónap múlva már ilyen áron a mostani 100e Huf-os mobilok jönnek ki??

De fogok várni :) majd meglátom mi sül ki belőle :))

2011. dec. 18. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki a f.aszom pontozott le? :D


Az X10 Mini fos, nem ugyanaz, mint az Xperia Mini, de mindegy. 3 hónap múlva csak jobb telefonok lesznek ennyiért.

2011. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én pozitívot adtam mindkettőre :)
2011. dec. 18. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi, az előbb még 28% volt. :D Pedig csak az igazságot írtam. :)
2011. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!