Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani motorola...

Hogy lehet beállítani motorola defyn, az ingyenes facebook mobilt? Elküldtem a számom (30as kártyás) meg is kaptam üzenetben a jelszót, a gépen beírtam, ahova kell, de az üzenetben kapott link, már nem működik. Mit kel lezután tenni? Thenksz!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

van valamilyen adatcsomag aktiválva? Ha csak fb-re akkor a netstart aminek nincs havidíja és fb-nél nem vesz le pénzt de máshol bőven húzza le az egyenleget (13FT/10KB)

ezen kívül engedélyezd a mobilnetet a telefonon


és állíts le minden olyan programot ami használná az internetet mert hamar lehúzzák az egyenleged.


Inkább ajánlom hogy fizess elő egy normális csomagra, valamelyik gonet-re ahol nincs túlforgalmazás

2011. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!