Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez von le pénzt a t-mobilnál?

Ez von le pénzt a t-mobilnál?

Figyelt kérdés

Olyan díjcsomagban vagyok, amiben van havonta 150mb adatforgalom.

De az időjárási adatokat folyamatosan mutatja, akkor is ha nem vagyok csatlakozva a netre.

Ez akkor von le pénzt?


2011. dec. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint állat...
2011. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csatlakozva, akkor legfeljebb azt tudja mutatni, ami a legutolsó kapcsolatnál volt. Ha változik, akkor csatlakozva van. És fogyasztja az adatforgalmat, nem is kicsit (nekem volt olyan időjárás widgetem, ami napi 150 megát megevett).
2011. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

basszus :S


és ezt hogy lehet kikapcsolni?

én nem is kértem, hogy mutassa nekem az időjárást :@

2011. dec. 17. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Töröld ki az alkalmazást, vagy ne engedd fel a netre (DroidWall, root kell hozzá).
2011. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem alkalmazás.


samsung galaxy ace készülékem van. és ha rámegyek az óra ikonjára, ott mutat időjárási adatokat.


nem alkalmazás, alapból mutatja, akkor is, ha nem vagyok netre csatlakozva

2011. dec. 17. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem alkalmazás. Akkor az óra alkalmazás.
2011. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na, hát erre most mit mondjak??


alpaból rajta van a telefonon.

megvettem, még hívni se hívtam, nemhogy netre csatlakoztam volna, de már mutatta az időjárást.......


alapból rajta van a telefonon. nem én töltöttem le.

2011. dec. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!