Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-t külföldről van...

Iphone 4S-t külföldről van értelme rendelni?

Figyelt kérdés
ha igen honnan?
2011. dec. 17. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs értelme
2011. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs , innen rendeld meg : [link]
2011. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen van, tízezrekkel olcsóbban kapod meg. Én ha veszek valami drágább elektronikai terméket akkor hivatalos boltban azt az USA-ból szoktam rendelni.
2011. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:05 - Az USAban vasarolt iPhone csak akkor "olcso" ha elofizetessel veszed, vagyis alairsz 2 evet es fizeted a havi x$-os dijat.

Ha elofizetes nelkul veszed, akkor 6-700 dollar (plus ado) es akkor mar nem is eri meg Mo-rol megvenni, raadasul oda is kell szallitani valahogy es ha elromlik, ketlem, hogy gariban javitjak a sarki 'apple' boltban...

2011. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

iPhone 4S 16 GB, USA: 150.000 Ft

iPhone 4S 16 GB, MO.: 189.990 Ft


Különbség = 40.000 Ft


Ha nincs meg 40.000 Ft a küldés (nincs meg) akkor már megérte, egyébként meg lehet úgy küldeni, hogy nem kelljen vámot fizetni, csak tudni kell, hogyan. ;)


És ha tönkremenne nemzetközi garancia van rá, tehát felhívod a magyarországi támogatást (06 80 983 824) és kicserélik neked a készüléket, de egyébként is kevés az esélye annak, hogy hibás készüléket kapj.

2011. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
iPhone 4S 16 GB, USA: 150.000 Ft - extra 10-12 ezer forintot erre szamolj ra nyugodtan. Gondolom az apple.com-rol vetted az arat, csak az adot elfelejtetted hozzaadani, ami allmonkent valtozo, es kb. 40-60 dodo extrat jelent.
2011. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de az apple.com-on lévő árak tartalmazzák a TAX-ot. (Tudom, mivel vettem már onnan.)
2011. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De még ha igaz is lenne amit írtál akkor is megérne.
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

(Tudom, mivel vettem már onnan.) -- Az arak nem tartalmazzak a tax-ot. Rakd a kosarba a telot, es az "Estimate tax and delivery dates"-nel valaszd ki a varost (ird be az iranyitoszamot) es o hozzaadja az allamnak megfelelo osszeget. Caliban ez majdnem 60 dodo.


Elismerem, hogy ugy megeri, hogy van itt ismerosod akinek van nelkulozheto 700 dodoja, bemegy a boltba, megveszi neked es amikor legkozelebb Mo-ra latogat, akkor magaval viszi (igy nincs postakoltseg) te pedig kifizeted neki. De nem sok embernek van ilyen ismerose.


Mo-rol nem tudom hogy lehet a vasarlast megvalositani; te tudod? Es miujsag a szolgaltatoval? Az itten vasarolt teloba honnan szerzel Mo-n egy simet? Nem kotozkodni akarok, hanem tenyleg erdekel, mert ha konnyen megoldhato, ako legkozelebb viszek en is magammal ha Mo-ra utazom, sot meg rendelest is felveszek ;D

2011. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az itten vasarolt teloba honnan szerzel Mo-n egy simet?"


Akárhonnan mivel függetlenül veszed. Kiválsztod a színt és ott van, hogy "Or get iPhone unlocked and contract-free".

2011. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!