Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Miért csinálja ezt a...

SOS! Miért csinálja ezt a BlackBerrym?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy BlackBerry 8900-et és ma telepítani akartam programokat (pl.:facebook) és nem engedte leszedni őket se a facebookot se a blackberry app worldöt. Miért? Az FB-t mostmár le bírtam szedni de azt írja hogy: "You are currently on a service plan that does not support this application. If you want to use this application, please contact your service provider to upgrade your data plan."

Kérlek akinek ötlete van írjon! Köszönöm!


2011. dec. 17. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mobilnet előfizetésed van? Mert szerintem annak hiánya miatt nem enged csatlakozni.


(

BB telefonokhoz 3 féle előfizetés kell, hogy mindent tudj használni:

- mobil

- mobilnet

- BIS/BES

)

2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a BIS előfizetés hiánya miatt írja ki. Nem tudsz tenni vele semmit, ha szeretnéd használni a Bleki saját alkalmazásait akkor elő kell rá fizetned.
2011. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!