Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia jó telefonokat gyárt?

Nokia jó telefonokat gyárt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen , jók de drágák (most csak a legújabbakra gondolok) , a meego val sikerült egyedit alkotni , de nekem nem nyerte el a tetszésemet , a windows phone os kísérlet szerintem befog vállni , gyönyörű a menü az egész design , szép , bár én nagy iPhone fanatikus vagyok , de a windows phone is nagyot alkotott és szerintem felveszi vele a versenyt . Ha nokia akkor szerintem Nokia lumia 800 a legjobb választás :)
2011. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyon szar, de most kezd lábra állni.


Eddig nem csinált egyetlen jó érintős telót sem, köszönhetően a szörnyű Symbiannak.

De most jön a MeeGo, WP7, stb, talán megint gyárt majd 1-2 jó telefont.

De már közel sem mondható a legjobbnak.

2011. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Én jelenleg nem vennék Nokiát. Várj, míg értelmes oprendszer lesz rajta, és akkor vegyél.
2011. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!