Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile, NETSTART-ot lemondta...

T-mobile, NETSTART-ot lemondtam és azóta folyamatosan kiírja a telefonom 5mp-ént, hogy a CSATLAKOZÁS NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE, ezt a hibát kilehet valahogy küszöbölni?

Figyelt kérdés
ha újra aktiválom a netstartot,akkor meg bejelentkezik a facebook az időjárás,minden és leszív fél perc alatt egy 500-ast.
2011. dec. 18. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha lemondtad a netet,ne akarj ahhoz csatlakozni...amúgy hogy tudtad lemondani?Nekem épp a héten jött egy sms,a munkahelyemen ért,s ott majdnem szívinfarktust kaptam,falfehérré váltam és az sms elolvasásától kezdve elkezdtem imátkozni,mondom úristen mi lesz velem ha ez itt elkezd nekem ilyen olyan wapdíjakat felszámítani...
2011. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a facebook az t-mobilról ingyenes,nem?
2011. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1430-ra -NETSTART . Ennyi és levan mondva,de haogy lemondtam folyamatosan azt írja ki,hogy a CSATLAKOZÁS NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE
2011. dec. 18. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi csodálatos, valami a netre akar menni, itt az ideje, hogy elmerülj a készüléked beállításaiban.
2011. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!