Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Mini-hez...

M@x kérdése:

A Samsung Galaxy Mini-hez lehet venni másik hátlapot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyárit igen:

[link]

2011. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha konkrétan hátlapot nem is, nagyon szép mintás szilikon v gumi v mittomén milyen anyagból készült tokokat lehet rá venni. Csak írd be ebay-re, hogy galaxy mini cover, és nézelődj (olcsóbb is, mint itthon bármelyik boltban)
2011. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is galaxy minim van..:D És voltunk így sulival Angliába meg Párizs Brüsszel stb... és ott rohadt sok van mindenféle telefonra nem csak Iphonera :o Magyarországon alig látok galaxy minire.:/ De Londonba vettem angol zászlósat.:D Amúgy állítólag tescoba vagy bármelyen nagyobb bevásárló központba ahol ott az elején vannak ilyen külön boltok ott most kezdenek nyílni olyan boltok is amik telefonkiegészítőket árulnak és ott lesznek.:D (Pl.: Kaposváron a Corsoba is lesz nemsokár.. Kaposvári vagyok csak azért :DD)
2012. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!