Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace-n ingyene...

A Samsung Galaxy Ace-n ingyenes a GPS?

Figyelt kérdés
A Nokia telefonok egy része ingyenes GPS-el rendelkezik. Érdekelne, hogy a Samsung Galaxy Ace GT-S5830 2.3.3-as android rendszerrel ingyenes-e a GPS?
2011. dec. 18. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
a gps ért nemkell csak ha pl google maps et használsz akkor a netért kell szal rakj rá egy igo t és állítsd offline ra de ha nincs valami kis internet akkor lassabban találja meg a műholdakat(ha megtalálja)
2011. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm!
2011. dec. 18. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki! De elsőnek kapcsold ki az adatforgalmat és menny rá a GPS-re. Ha adatforgalom nélkül is megy, akkor ingyenes. Aztán megpróbálhatod adatforgalommal is, de ha az nélkül ment, akkor 99,9%, hogy ingyenes.

Ja és egy kérés: Írhatnál nekem a telóról, mert nekem is nagyon tetszik és lehet, hogy ilyet veszek én is. Szal gyors? Nem akadozik a menü egy kicsit, vagy más alap dolgok? Szép a kijelzője? És a kamerája? :) Boccs a sok kérdésért:)xD

2011. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!