Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 8520-as telefon....

BlackBerry 8520-as telefon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor az előre telepített Windows live messenger-be akarok bejentkezni ezt írja ki: A szolgáltatás nem engedélyezett a készülék számára.


A másik pedig hogy a Bluetooth-on fogadni nem tudok fájlokat, küldeni viszont igen. Aktívra van állítva pedig, és látható is a telefon. A párosított eszközöktől sem tudok fogadni. Azt hogy kell beállítani?


2011. dec. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A Messenger azért nem működik mert nincs BIS/BES regisztrálva a telefonodon. Nem fogom huszonötödször is elpofázni hogy mi az és mit csinál, nézz utána vagy olvasgasd a többi BlackBerry-s kérdésre adott válaszokat.


A Bluetooth problémát nem vágom sajnos, nem is hallottam még ilyenről, hogy küldeni tudsz, fogadni viszont nem:S Érdekes...Van egy ingyenesen hívható BlackBerry-s műszaki segítségnyújtás, hívd fel őket, hátha ők többet hozzá tudnak tenni a kérdéshez: 0680 630 160

2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A regisztráció kb. mennyibe kerül? és hol kell?
2011. dec. 20. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én T-Mobileos vagyok úgyhogy azt tudom: Alap esetben 2100 forint per hó, és jár hozzá 100 mega net, ha viszont olyan előfizetésed (vagy csomagod vagy bármid) van amiben van már valamennyi internetforgalom (mindegy hogy mennyi) akkor csak 1100 HUF per hó. Voda drágább, ott ha jól tudom 3000 per hó és csak 50 mega net van hozzá (bár mintha olvastam volna valahol hogy ez változni fog, talán már változott is). A Telenornál fogalmam sincs mi a hozzáállás a BlackBerry-khez.
2011. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak pár napja lett előfizetésem a netre a t-mobilenál. Akkor, ha most bemegyek és kérem ezt a fajta 1100ft-os csomagot, akkor a régi netem ilyenre "vált"?
2011. dec. 21. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem...Menjél be és mondd hogy szeretnéd a BlackBerry Instant E-mail-t rárakatni az előfizetésedre. Nem vált a neted semmire, ez egy plusz szolgáltatás amit hozzá tudsz rendelni a csomagodhoz:) Fizeted amennyit amúgy is fizetnél a netre meg a telefonálásra, és plusz ez az 1100 Ft...És erre az Instant E-mail csomagra nem kell hűséget kötni, szal bármikor ezen ( 06 80 630 160 ) a számon be-ki tudod kapcsoltatni...Kell hozzá viszont az az 5 jegyű ügyféljelszó, úgyhogy ha már bemész a T-be akkor azt is kérdezd meg. Az kell amúgy is ahhoz hogy online be tudj jelentkezni nézni az egyenlegedet meg hogy miből mennyit használtál. A telódon meg annyi lesz a változás hogy fent a jobb felső sarokban a 3G meg a térerő között megjelenik négy kis pötty. Ezért a négy pöttyért fizetsz 1100 forintot:D

De ha az a négy pötty ott van akkor már pörög minden, folyamatosan online vagy, az e-mail fiókokat szinkronizálni tudod a telefonnal, facebook, MSN, twitter, myspace, amit szeretnél, és ezeket mind be tudod állítani hogy jelezzenek ha van valami mozgás...Ha úgy állítod be akkor mindenről kapsz értesítést, facebook chat üzenettől kezdve e-maileken át a kedvenc csapatod aktuális meccséig:) Minden egy gombnyomással elérhető és azonnal lereagálható...

2011. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:d most már nagyjából értem.

De még egy kérdés: Akkor az így jobban megérné, és akkor a régi netemet meg akár le is mondhatom?

2011. dec. 22. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a mostani net? Szerintem nem éri meg lemondani, mert a 100 mega adatforgalom amit kapsz a Bleki csomaggal az nem valami sok...E-mailezésre meg Facebook-ozni elég, de úgy kb. semmi másra...Nekem 2 gigám van mert én elég masszívan böngészek meg filmeket, sorozatokat, meccsösszefoglalókat pörgetek, plusz néha a laptopomat is rádugom amikor olyan helyen vagyok ahol nincs net...Te tudod hogy neked mire fog kelleni, ha úgy érzed hogy elég a 100 mega akkor mondd le a netedet, persze...
2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!