Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné most venni új iphone...

Megérné most venni új iphone 3gs-t?

Figyelt kérdés

Most karácsonyra új telefont szeretnék de nem tudom milyen legyen. Kb. 60 ezer forintom van rá. Igazából én nokia fan vagyok, n95-m van, de amik tetszenének és jók is azok mind 80 és a fölötti árúak!

Tudnátok ajánlani vagy szerintetek megérné a 3gs?

Előre is köszönöm a választ!


2011. dec. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hol kapsz újonnan ennyiért 3gs-t? 100k felett van még mindig ott, ahol lehet kapni még a 8gigás is. Amúgy nagyon gagyinak számít a mai mezőnyben már.
2011. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 3GS-ért vadonat újan kb. 30 ezer lenne korrekt. Régi, elavult sz@r. 60 ezerért fényévekkel jobb kütyüt kapsz, amik ide-oda verik. Íme néhány: Xperia (sima) Mini, SE Live, Motorola DEFY.
2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 3g talán elavult sz@r , de a 3gs -t azért nem nevezném annak , szerintem tetszeni fog a teló , igaz a kamerája nem olyan jó , de azon kívül minden tökéletes
2011. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hulladék kijelzőről ne feledkezz meg!
2011. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! iPhone 3gs-ről letettem :D

De még várom az ötleteket!

2011. dec. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!