Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok rátenni csengőhango...

Hogy tudok rátenni csengőhangot telefonra?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy mobilt, és szeretnék egy kiválasztott csengőhangot rátenni, de ötletem sincs hogy lehet. Letöltöttem egy kb 20 másodperces mp3 fájlt, amit kinéztem, de nem tudom hogy lehet rátenni a telefonra. Hiába kötöm össze USB csatlakozóval a géppel, a sz.gép nem ismeri fel h ott van a telefon. Meg lehet h csak .mid fájl lenne jó, mert a teló csengőhangjai is mid fájlok, arra konvertert szerezni meg szintén nem olcsó dolog.
2011. dec. 19. 06:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán, ha leírnád, milyen telefonról van szó, vagy esetleg a gyártó oldalára fellépve, megkeresve a telefonodhoz tartozó programokat, feltennéd azokat a gépre, amit követően a gép felismerné a telefonod, és megnéznéd, mit támogat, könnyebb dolgod lenne.

De lehet, hogy csak nekem túl triviális ez...

2011. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!