Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S probléma. Egyedi eset?!

IPhone 4S probléma. Egyedi eset?!

Figyelt kérdés
3 napja vettem egy 16 gigás 4S-t. A telefonon nem jelentkeztek az akksi problémák, sem a térerős gondok. DE van helyette más: random módon befagy, és előjön magától az alma ikon. Vagy úgy fagy be hogy a képernyő megáll, és semmire sem reagál, csak a home+lock gombra. Esetleg valaki találkozott már ilyen problémával? Megoldás? Ha visszaviszem oda, ahonnan vettem, kicserlélik?
2011. dec. 19. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nyomj 1 restore t , + frissítsd a legújabb verzióra és ha még fenáll a probléma akk vidd vissza , de sztem ezzel megoldódik a probléma
2011. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most frissítem! Majd meglátjuk, mi lesz :)
2011. dec. 19. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
na megoldódott a probléma ?^^
2011. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy frissíti a szoftvert de közben is lefagy... most csinálom harmadjára, szóval még semmi eredmény :(
2011. dec. 19. 12:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyolcadikra sikerult feltenni az 5.0.1-es szoftot, 1 oraja nyomkodom, kb 10-szer fagyott eddig le... Ebbol szerviz lesz... :(((
2011. dec. 19. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gond.. de nekem még percenként is kikapcsolt ráadásul elsőnek visszavittem a t-mobilehoz ott próbáltak rajta állítani valamit majd hazavittem rá egy órára ismét szar:D visszavittem mondták felküldik pestre.. már vagy 3hete nem jött még meg a teló:D kész beszarás..
2011. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
This is "Apple". This is "iPhone".
2011. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!