Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Xperia x8 vagy Telenor OneTouch?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? xperia x8 vs onetouch
2011. dec. 19. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
OneTouch.
2011. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Légyszi küldjetek még válaszokat! Tudom hogy már elég sokszor van fent ez a kérdés de magamtól is szeretnék rájönni hogy melyiket vegyem!!!
2011. dec. 19. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az ár/érték arányát nézzük, akkor OneTouch, mert többet tud kevesebb pénzért. Viszont nem tudni, mennyire megbízható darab, mégsem Sony. Sokak szerint jó, nem akad, kellemes darab (akik már megtapogatták személyesen is), csupán nem tudjuk, mennyi időt él meg.
2011. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
One Touch, ilyenem van nagyon imádom! Xperia X8hoz is volt szerencsém(haveromé)elmegy. A OT-n 2.2 /Froyo/ van az X8-on csak 2.1 /Eclir/.Nekem semmi tuning(procihúzás,jit,root,főzött rom/kernel) nélkül is nagyon jól fut!
2011. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 takacsek válasza:
one touch, egyértelmű. nekem telenor ot-m van és nagyon jo. csak az a baj hogy gyorsan lemerül :/
2011. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

OneTouch ez könnyű kérdés!

Nekem OneTouch van és nagyon szeretem igaz kicsit gyorsan merül le de ha nem nyüstölöd bírja!

A Sony Erricson Xperia X10 Mini pro az nagyon nem jó sajnos megjártam vele X8 viszont elmegyeget! :D

2012. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Döntöttél?Én is ekettő közt vacila most..
2012. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja döntöttem OneTouch-nál!!! :))
2012. jan. 26. 13:57
 9/9 anonim válasza:
nekem is szintén ilyen telòm van ;) ezeket a sorokat is azzal ìrom :D ezt a progit szedjétek le a marketröl "Juice defender -battery saver " és indìtsàtok el ;) az aksija jòval tovàbb fogja bìrni, nekem mindig el van indìtva ez az app :) persze hogy hamarabb lemerül ha nem zàrjàtok be a hàttérben futò alkalmazàsokat meg stb :)
2012. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!