Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet menteni a Nokia...

Le lehet menteni a Nokia 3650-es telefon belső memóriáját és bele lehet tölteni másik telefonba házilag?

Figyelt kérdés
Nokia 3650-es telefonom van. Nagyon elavult már és éppen meg is ért a cserére, de mielőtt lecserélhettem volna sajnos elejtettem és valami megsérült benne. Azóta csak a NOKIA feliratig jut el bootoláskor és lefagy, majd újraindul. Ezt többször megismétli, de sikertelen a továbbjutás. Az utolsó kísérlet után kikapcsol. Azt hiszem, hogy ötször próbálkozik. Megjavítani gondolom, hogy esélytelen, látszólag az alaplapja sérülésmentes. Arra gondoltam, hogy a memóriáját valahogyan ki lehetne olvasni és bele lehetne tölteni másik 3650-esbe. F o n t o s lenne, hogy az üzeneteim, telefonszámaim ne vesszenek el örökre.6 évnyi adat van rajta.
2011. dec. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen készülékem és nekem is volt hasonló problémám. Nekem az oldotta meg, hogy a Nokia felirat közben letettem az akksit. Talán a 2. vagy 3. Próbálkozás után indult rendesen.
2011. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy letetted az akksit?
2011. dec. 20. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, LEVETTEM, akkor mobilról neteztem, nem tűnt fel a hiba...
2011. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én készülékem sosem üzemelt töltőről akku nélkül. :( Ha töltőn volt és úgy vettem le az akkut, akkor is azonnal kikapcsolt. Megpróbáltam most is és sajnos ezúttal sem történt másképpen. :( Egy volt Nokás ismerősöm azt mondta, hogy valószínűleg a panelon szakadt meg egy rézcsík. Sajnos többrétegű lévén esélytelen észrevenni. :(
2011. dec. 28. 09:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Nokiás* -Bocsi!
2011. dec. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!