Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire vagy Nokia N9?

HTC Desire vagy Nokia N9?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Desire nem mai darab, de az N9-ről megoszlanak a vélemények. A pénz nem érdekel, számomra fontos a külső. Ez a két készülék tetszik a leginkább (persze ebbe a gyártók is beleszóltak). Ha a belsőt (tudást stb.) nézzük minden egyéb befolyásoló tényezőt kizárva, akkor véleményetek szerint melyik a jobb döntés?
2011. dec. 19. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit unánaolvasva, sok-sok keresgélés után a következőre jutottam: Jobb kamera VS jobb platform. Úgy látom, minden egyébben elenyésző a különbség. Kiváncsian várom a véleményeket.
2011. dec. 19. 20:41
 2/5 anonim válasza:
én tapasztalat alapján N9 et javaslom nem sokáig volt Desire-m de nem akartam leváltani mert nagyon testzett. de amikor rávettem magam N9 re meglepödtem mert sokkal jobb nak tünik.
2011. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit részleteznéd? A platform tetszik? Mármint maga a MeeGo, a kezelhetősége, vagy más?
2011. dec. 19. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
ha rám, illetve a netes tesztekre hallgatsz, megvárod a nikia lumia 800 at. Egy az egybe olyan mint az n9 csak win, de annak ellenére többet ad, bár az n9 is jó készülék. Vannak összehasonlítások, érdemes megnézni.
2011. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudok a Lumiáról, de nem tetszik. Alul érintős gombjai vannak, azokat utálom. Meghát a kijelzőt is kisebbre vették...
2011. dec. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!