Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Sony Ericsso...

Mi lehet a baja a Sony Ericsson Xperia X10 mininek?

Figyelt kérdés
Szóval először lefagyott hívás közben.. aztán próbáltuk kikapcsolni.. és hirtelen elment a kép.. nem kapcsolt ki szerintem, mert az oldalsó gombok nyomkodása után pittyegő hangot ad ki.. akárhogy próbáljuk kikapcsolni, semmi... megoldás? képernyő? v akksit kell kivenni és jó lesz? ha azt akkor hogy is? ..egyéb megoldás? sürgős ...
2011. dec. 19. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonlóm de megoldotta hogy vissza álitottam gyári beálításra
2011. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
újraindítással jó lett bekapcsológomb + középső gomb... de h állítod vissza eredetire? azt azért jó tudni ..
2011. dec. 20. 13:24
 3/3 anonim válasza:
felcsatlakoztatod gépre belépsz a sony ericson pc companio ba ott megkeresed frisitést és ha nem talál ha nem. menny a javitásra de miden elveszik ami nem a memo karin van
2011. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!