Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace. Állandóan...

Samsung Galaxy Ace. Állandóan lefagy, ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor megnyitok egy alkalmazást, vagy a telefonkönyvet, vagy az üzeneteket, vagy igazából bármit, 5-20 másodpercet kell várnom, hogy megjelenjen. Ha utcán vagyok, megyek minimum 100 métert mire megnyílik amit éppen megnyitottam. Addig elfeketedik a képernyő, és csak az állapotsort tudom lehúzni. Már letöröltem az összes keveset használt alkalmazást, hátha az a baj, hogy kevés hely van, de nem lett jobb. Ez másnál is előfordult, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
2011. dec. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen android? az Ace alapból nagyon gyenge hardverben, régebbi androiddal pedig csak még instabilabb lesz.
2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, pár hete volt frissítve (max másfél hónapja), azt hiszem az akkori legújabbal. Ehhez nem értek, apukám szokta frissítgetni.
2011. dec. 19. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
érdemes lenne megnézni. amúgy nem normális, bár a hétvégén a szemem előtt indult újra játék közben a barátnőm tesójának a vadiúj Galaxy S Plus-a.
2011. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!