Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene nekem valaki android...

Segítene nekem valaki android alkalmazásban?

Figyelt kérdés
Szóval annyi minden fut a telón h az vmi hihetetlen(nem is tudok róluk)3 napja van meg a telóm,De hiába vagyok wifire kapcsolódva akkor is vmi viszi a pénzemet szépen lassan.(még nem telepítgettem rá semmit szóval vmi gyári baromság viszi a pénzt.Abban kéne a a segítség h melyik a legjobb aplikáció bezáró,ellenőrző program amivel kordában tudom tartani a fizetős alakalmazásokat?Nagy szükségem lenne rá.(már 1-et leszedtem de az nem jó mert amint le- majd kizárolom a telót azonnal fut az össze zárolás előtt bezárt app.
2011. dec. 20. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A Nokián még program se kell,hogy tudd mi fut a háttérben!Egy gombnyomás és azt zárod be amelyiket akarod!Érdekes ezen az oldalon a kérdések(problémák) 80%-a Androidos kérdés.
2011. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azon csodálkozom,hogy mondjuk a bekapcsoláshoz nem kell egy külön programot letölteni a marketből!
2011. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem samsung galaxy S II-m van.(neked meg gondolom symbianos mobilod van)
2011. dec. 20. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Beállítások, Vezeték nélküli hálózat beállításai, Mobilhálózat, És vedd ki a pipát az Adatkapcsolat engedélyezéséből.

Így nem fog felmászni a mobilnetre

2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@Nokia-fanboy:

Ne legyél rá büszke, hogy nem tudod használni az androidos telefonokat. Legyél boldog a Nokiáddal.

2011. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hidd el boldogabb is vagyok!2 gombnyomás és nincs adatkapcsolat mig az Androidnál 5 gomnyomás.Nem az az a 3 gombnyomás veszi el az életem nagy részét csak azt akarom mondani,hogy a Symbian mennyivel egyszerűbben kezelhető rendszer és nem kell a store-ból letöltenem sok programot,hogy használni tudjam a telefonom amire kitalálták.
2011. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15:32

Köszönöm a segítséget.

2011. dec. 20. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Nekem egy katt az adatkapcsolat, na???

És androidos vagyok!

(bocsi, tudom nem idevaló volt, csak gondoltam beszállok a vitába :))

Egyébként nekem is megy valami mindig a telefonomon, de nem tudom, bezárhatom-e... :S Bár ha kell, újraindul nem?

2011. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"OFF:

Egyébként nekem is megy valami mindig a telefonomon, de nem tudom, bezárhatom-e... :S Bár ha kell, újraindul nem?"


Ha kell akkor nem, csak ha ki-be kapcsolod a telót.


A Symbian meg jó volt kb két évvel ezelőttig de eljárt felette az idő. Ez olyan mint mikor valaki fikázza a 7-es vin-t mert csak az XP-hez ért. Szépen lassan kikopnak a sim-es nokiák és kész. Nem kell foglalkozni a maradi hozzászólókkal. Valszeg le fogja cserélni Ő is amint lesz rávalója és talál olyan telót ami tettszik neki.

2011. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!