Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star 2. Vélemények,...

Samsung Star 2. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Új telót vennék idén karácsonyra. Ez az a telefon ami nagyjából még olcsó és jónak is tűnik. Miért válasszam ezt? És miért ne?
2011. dec. 20. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Azért ne válaszd, mert nincs értelme. Ennyiért 2x nagyobb tudású androidot is kapsz (pl: Sony Ericsson Xperia X8, ZTE Blade, Galaxy Mini) amire ráadásul nem kell hetekig vadászni egy programot vagy játékot, simán felmész a marketre és leszeded ami ingyenes és tetszik
2011. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem az túl drága :)Nem állok annyira jól, hogy 30ezres telefont megengedhessek magamnak.
2011. dec. 20. 18:02
 3/25 anonim ***** válasza:
23 ba kerül a telenor one touch, megéri :)
2011. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ZTE Arizona vagy T-mobile Move(25e Ft).
2011. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm szépen mindenkinek :D De most inkább a starral kapcsolatos tapasztalatok kénének. Nagyon bejön a design-ja
2011. dec. 20. 20:40
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia! Megvetted a telefont?:) Milyen?

(én is most szeretnék venni ilyet)

2011. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Hoyg érted hogy bejött-e? Én most kaptam karácsonyra, eddig nekem nagyon tetszik. Mire lennél kíváncsi?
2011. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, Februárban fogok új mobilt venni. Hát az érdekelne pl., hogy milyen a menüje, zenelejátszója (pl. a mostani telómnál lassan pörgeti végig a zenéket, és ez rossz) meg hát... Kamerája jó-e? Vagy esetleg, hogy valaki egyszer ráült és már attól tönkrement :D
2011. dec. 26. 22:31
 9/25 A kérdező kommentje:
Bejön? Úgy értettem, hogy tetszik maga a telefon.
2011. dec. 26. 22:33
 10/25 anonim válasza:
Két oldal a menüje van benne pl. hangrögzítő, játékok, feladat (ahol ha valamelyik feladatodat elvégezted kipipálja és kihúzza), szótár, facebook, twitter, youtube, saját fiókok, saját fájlok, social hub, naplók stb. Névjegyek és a nevek mellé fényképet lehet beállítani és mikor vki hív megjelenik a fényképe. Be lehet állítani, hogy minden embernek a mobilodban ha hív más legyen a csengőhangod. A fényképezőben többek között van éjszakai, színkiemelő, tűzijáték üzemmód és ugyanitt lehet videózni is. Amúgy nagyon természetvédők ezért valamit az interneten kell megkeresned a mobil használatáról, de nekem elég ami a kiskönyvében van és sok mindenre egyedül jöttem rá.
2011. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!