Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperiások! Be tudom állítani...

Xperiások! Be tudom állítani a telefonon, hogy pl. android marketről letöltött alkalmazásokat memória kártyára rakja ne a belső memóriára?

Figyelt kérdés
Kevés helyem van így is, és szeretnék letölteni néhány dolgot. Ha be lehet állítani, akkor hol tudnám? Válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. dec. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nem tudom milyen xperiád van, de ha 2.2-es android vagy újabb van rajta akkor utólag át tudod tenni a kártyára őket. Már amelyik alkalmazás támogatja ezt a lehetőséget.
2011. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh :S Amúgy xperia x8-asom van.

Köszi a választ!!

2011. dec. 20. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetőségként ott vannak a főzött 2.2-es és 2.3-as romok, meg az app2sd script.
2011. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hallottam valami file transfer-ről, amit a marketről kell letölteni, azt azzal át lehet rakni a dolgokat memóriakártyára.
2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána nézek :)
2011. dec. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!