Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtenné nekem, hogy...

Valaki megtenné nekem, hogy részletesen leírja, hohy hogyan tudok a ZTE Blademre CyanogenMod 7-et telepíteni? Jelenleg telenoros 2.2 van a telefonon (Gen 2)

Figyelt kérdés

Légyszíves valaki részletesen írja le.

Hogy tudom rootolni aztán feltenni a Clockworkmod Recovery-t

és a CyanogenMod 7-et.


Néztem videókat és látom ,hogy a CyanogenMod 7-el gyorsabb a telefon,nekem a menü is lassú,akad. stb. hetente rakom újra mert addigra már olyan lassú hogy nem lehet használni.Légyszíves valaki írja le Ő hogyan tette fel.De úgy írja le, hogy nem vagyok profi.Most telepítenék előszőr nem hivatalos rom-ot.

Köszi előre is!


2011. dec. 20. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

www.forum.androidhungary.com


Használj keresőt, lent vannak a telefon szerinti fórumok rendezve, ennyit értened kell hozzá, ha cserélni szeretnél.

2011. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!