Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonom...

Mi lehet a baja a telefonom fényképezőjének?

Figyelt kérdés
Van eg yNokia C1-01 telefonom. A fényképezőben a mentés helyére a memóriakártya van kiválasztva. Eddig semmi baj nem volt vele. Ha készítek egy fényképet, akkor azt alapból kétszer menti el azonos névvel, adatkkal. Ha az egyiket (bármelyiket) kitörlöm, akkor a másik egy kb 10X-es méretű .nrw v. nrv fájlá változik és megnyitásakor azt írja ki, hogy nem támogatott fájltípus. Ha az alapértelmezett fénykép-memóriát egy másik mappára állítom be, akkor nincs ilyen probléma, de ha a képeket innen egy másik mappába teszem, akkor ahova tettem, az egyész mappát megtriplázza, azzaz három egyforma mappa van a memóriakártyán és mindegyikbe benne vannak ugyan azok a képek. Most behúztam mindent a gépbe, a telefonból mindent töröltem, majd vissza tettem a telefonba mindent. Várom, mi fog történni. A normális válaszokat köszi.
2011. dec. 20. 21:05
 1/1 kölyök válasza:
rakd újra a telefont szoftverfrissítés valami gubanc van a rendszerben szerintem ez lesz a megoldás
2011. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!