Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy Samsung...

Megéri venni egy Samsung innov i8510-es mobil telefont? Nem mai csirkéről van szó, és szerintem még elég drága. Nagyon tetszik nekem, mint tudásilag, kinézetileg.

Figyelt kérdés
Ezért is érdeklődök, hogy érdemes-e beruházni egy ilyenre, vagy kapható-e jobb ezért az árért. Tisztában vagyok a negatív, illetve pozitív oldalával. Szeretem a samut, eddig semmilyen problémám nem volt a fajtájával. Nem szeretem a touch-os telefonokat, ezért esett rá a választásom.
2011. dec. 20. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha symbian akkor ennél olcsóbban már kapsz jobb nokia-kat is!


n95, n85, n82, E52, 6700 Slide, N86 8mp(ez is amoled kijelzős és 8mpx kamerás) E71, E72, E90, E66, E63


Én ezeket tudnám ajánlani!

2011. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!