Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s re 5. 0.1 es iOs-hoz...

Iphone 4s re 5. 0.1 es iOs-hoz van már jailbreak? Ha van akkor valaki mutasson linket legyen szíves

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:00
 1/3 Macs1209 ***** válasza:
Jó nincs. Próbálkoznak, de az még kevés. Kell még pár hónap, ha nem több, ios5 + 4S párosítás eléggé ütős lett védelem szempontjából.
2011. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] és ez ami ittvan ez jólehet rá ?
2011. dec. 21. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy pont itt dohogok de ezt fel nem foghatom. Megveszel egy egy kisseb vagyonért valamit ami azért nincs annyira rosszul kitalálva és nagyon sokan nagyon sokat szoptak vele hogy olyan legyen amilyen, és azonnal megtörni átírni. Értem én, hogy ez már már egy nemzeti sport lett kishazánkban,de akkor sem értem én ezt. Bocsánat a kifakadásomért elnézést, hogy ide szemeteltem.
2011. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!