Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S Plus, vagy LG optimus...

Galaxy S Plus, vagy LG optimus black P970?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül az LG. A Plus-t a kamerából hiányzó vaku hazavágja. 2011-et írunk kérem. Ám én egyiket sem venném meg. Az LG nem nagyon érez rá az okostelefongyártásra. A Samsungal egyetemben rosszul optimalizáltak a szoftvereik. Ha Samsung, akkor mindenképp Galaxy W. Égyébként ebben az árkategóriában a következőkkel járnál a legjobban: HTC Desire S, SE Xperia Neo (és Neo V), SE Xperia Ray.
2011. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy az Arc S-el.

Amúgy a sima S jobb ezeknél. Az LG rosszul optimalizál. A Samu jól, optimalizál, ellenben az 1. válaszolóval. Pl ide írok 1 példát, mert az S2 miért is olyan jó? Igen, vannak benne jó cuccok, de a teszt programokban elég szép eredményeket ér el, s felette más gyártó nagyon nincs. Nem fanság, de igaz. A sima S-nél már gyártottak jóval több, s jobb készülékeket is, de volt idejük. Majd az ICS-vel. :D

2011. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A samu optimalizál jó? Szerintem baromira nem!

Láttál már Galaxy S plus-t? szerintem tutira nem mivel, van egy-két dolog amitől rosszabb mint a p970.


PL nézzük a játékokat: Valamit elrontott a driverrel a samu mert egy csomó game vagy akad vagy textúra hibás a galaxy S plus esetében, + egyéb furcsa dolgok is vannak.

2011. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is épp ezt írtam, hogy a Samsung és az optimalizálás köszönőviszonyban sincsennek.
2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! És most konkrétan 1 szóval leírnátok, hogy melyiket vegyem? Még egy telefon jöhet szóba: xperia neo v
2011. dec. 21. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
A Neo V-t. A Black-től és az S Plus-tól sokkal jobb. Összehasonlíthatatlanok!
2011. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Black hardvere gyenge. Meg a kamerája. Meg a szoftvere.

A Neo jobb, vagy Desire S. Vagy vársz még egy kicsit, és Huawei Honor (ha lesz).

2011. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt a készüléket elb@szták, de nem kell általánosítani.
2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!