Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy az android játék pl...

Balazs00xx kérdése:

Nem megy az android játék pl GTA 3, galaxy s2 gyáriszofver, miért?

Figyelt kérdés

Üdv.

Remélem,hogy te értesz az android játékokhoz, konkrétan jelen pillanatban most a GTA 3 android verziójára gondolok,

mivel azthiszem megtettem mindent , hogy mennyen a játék

így utolsó ötlet ként írok neked remélve hogy tudsz segítséget nyújtani nekem.

Megtettem azt hiszem mindent-> Android\ data mappába másoltam a .com.rocstars.gta3 mappát

ezelőtt futtattam a GTA 3 apk. ot majd felmásoltam ugye..

nem ment mert le akarta tölteni..

Megcsináltam amit írtatok-> fogadjtam el a licence-t megtettem majd vissza, házikó,vissza a játékba .. a játék képe ott is volt de nem volt tovább..

a játék képe ott van és .


HELP kérlek

mit tegyek?

Galaxy s2 alap szoftver


2011. dec. 21. 18:41
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:

2 samsung telcsim volt.nem galaxy.nekem azért lett belőlük elegem mert ugyan ezt csinálták,bármit akartam velük csak a samsungos hivatalos oldal által jóváhagyott cuccokkal volt hajlandó dolgozni.

ja meg a másik.a hugom fos nokiáját rádugom akármelyik pcre hasít,felismeri stb. ezeket az istennek sem.KIES program,abból sem mind1 melyik stb stb.szoftveresen egy szar szerintem,az AMOLED meg általában a samsung kijelző nagyon faszájos,de a többi...

2011. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nekem nokiám volt 10 évig .. symbianból már elegem volt, meg nem tudja követni a piacot a készülék sem..

samsung Galaxy S2 nagyon jó telefon. de nem tudom rá rakni komoly játékokat:\ passz h miért

2011. dec. 21. 19:27
 3/12 anonim válasza:
Nekem is s2 em van meg vagyok vele elegedve jah es gta 3 nalam megy amugy meg kies nelkul is lehet csatlakoztatni!
2011. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hiába szenvedsz vele! A GTA3 nem fut a galaxyn, a gtn, a HTC pár verzióján, stb. kár idegesítened magad vele. majd ha jön ki egy másik , buggolt verzió nyomathatod azzal. Addig próbáld ki a ,,The hood" nevü játékot! kopp ugyanaz mint a GTA
2011. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is full gyári az s2-őm nekem elindul ajánlom szedd le máshonnan mert gondolom nem marketes és indítsad el ha nem indul akkor pedig a telefont indítsad újra és tuti jó lesz
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
újra indítás után tényleg jó ,köszke
2012. jan. 2. 11:51
 7/12 A kérdező kommentje:

megy rajta mindenféle hiba nélkül!:)

köszi

faja

2012. jan. 2. 11:52
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 válaszra reagálva: de fut. Ezeken biztosan megy:

Galaxy Nexus

HTC Rezound

LG Optimus 2x

Motorola Atrix 4G

Motorola Droid X2

Motorola Droid Bionic

Motorola Photon 4G

Samsung Galaxy R

Samsung Galaxy S2

Sony Ericsson Xperia Play

T-Mobile G2x

Acer Iconi

Asus Eee Pad Transformer

Dell Streak 7

LG Optimus Pad

Motorola Xoom

Samsung Galaxy Tab 8.9 és 10.1

Sony Tablet S

Toshiba Thrive

2012. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is ilyen problémám van ...

mindent megcsináltam és a játék ikonja ott van de rákattintok és semmi :( valaki pls segítsen

2012. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Indítsad újra és tuti lesz :D
2012. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!