Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan netezzek androidos...

Hogyan netezzek androidos telefonomon a gépen keresztül? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új vagyok még és nagyon kell a segítség!

Live with walkman telót kaptam karácsonyra és próbáltam gépen keresztül netezni.

Bedugtam a kábelt,felugrott az új hardver varázsló (az internet hálózatos), mindent le igeneztem, aztán a végén kiírta hogy nem sikerült majd befejeződött a telepítés. Telefonon csatlakoztattam a az internet megosztást USB-vel , de semmi!

Másnap utána olvasgattam és ezt találtam:

[link]


Letöltöttem azt a fájlt ,amit írt,de nem tudom , hogy mit csináljak.

Valahogy visszalehet vonni ezt? Kilehet egészíteni? Mit tegyek?


Ha valaki tud segíteni kérem küldjön egy e-mailt nekem:

davidbalintattila@gmail.com vagy berserk425@freemail.hu


előre is köszönöm a segítségeket!


2011. dec. 21. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet a tűzfal programod blokkolja a kapcsolatot. Ha van ilyen engedélyezd benne a telefonod IP címét a tűzfalszabályoknál vagy ha pl. sandboxba tette szükséges fájlt tedd megbízható fájlnak.

Lehet a telefonon kell valamit engedélyezni? Mit ír a használati útmutató?

2011. dec. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy a linken leírja hogy a telefonodban kell a leírt menüpontban bejelölni az USB tethering funkciót.

És azt is írd le hogy a telefonról akarsz neteni az otthoni internetkapcsolatodon vagy a PC-den akarsz netet a telefon mobilinternetjén keresztül?

2011. dec. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Macs1209 ***** válasza:

STOP


Telefon internetjét használni pcvel: OK

PC internetjét használni telóval: NEM FOG MENNI


Elsőre számos megoldás van, pdanet, stb. Másodiknál ezt kihagyják, mivel ott a WIFI, minden normális újabb teló

tudja WIFI-t, és routerre 100x egyszerűbb rácsatlakozni

telóval, minthogy PC-t kelljen szétbarmolni (teló amúgy

sem támogatja).

2011. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet fordítva is legalább is régen WM6.5 tel lehetett Androiddal passz, de az usb tethering akkor nem oda vissza történet? PC-n netmegosztás és a telon meg mehet az időjárásfrissítés :)
2011. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A telómra direkt nem kértem netet ,mert a wifi ingyenes, meg hallottam arról hogy a gép netjét is lehet használni telefonon,ha bluetoothon vagy usb kábelen össze van kötve.

wifi routerem nincs otthon, csak sima ADSL modemem.

Bluetoothom sincs a gépemen.

A telefonom súgója ezt írja:

USB kapcsolatmegosztás

A telefon USB káben keresztül csatlakoztatható a számítógépre annak érdekében, hogy a számítógéppel

megossza az internetkapcsolatot.


lentebb írja ,hogy a kapcsolatmegosztás windows Vista,7 és Linux op.rendszerrel működik,miután a PC companion programmal telepítette az USB meghajtókat.


de az utána lévő ezt írja:

Más op.rendszerekkel történő USB kapcsolatmegosztást, lásd:

[link]


bár talán működne ha ezt a PC compain cuccot feltelepítem?

2011. dec. 22. 11:03
 6/13 anonim válasza:

"A telefon USB káben keresztül csatlakoztatható a számítógépre annak érdekében, hogy a számítógéppel

megossza az internetkapcsolatot."


ez nem azt jelenti, hogy a gép osztja meg a telóval, hanem azt, hogy a teló osztja meg géppel. Ne értsük félre!

2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor ezt most buktam? :D
2011. dec. 24. 10:28
 8/13 anonim válasza:
Hát valahogy úgy. ja
2011. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés,mert pont ezen filóztam én is,hogy lehet e dsl netet usb-vel telóra, mert egyrész mobilinternet hatalmas pénzlehúzás, nem éri meg, router olyan rákkeltő sugárzást bocsájt ki mint a fene, nem pakolnék otthonra, hotspot meg 15 km -re van legközelebb. De van lehetőség pc ről installálni .apk kat android installáló szoftverrel. én azt fogom kipróbálni, most hogy tudom, ez az usb út nem járható :/
2012. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 franckarika válasza:
a megoldás:Reverse Tethering
2014. nov. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!