Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace. Feketét...

Samsung Galaxy Ace. Feketét vagy Fehéret vegyek? Kép

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=u9c66MzJwZk

(2.20 tól)


2011. dec. 22. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2011. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csajnak lesz
2011. dec. 22. 00:23
 3/19 A kérdező kommentje:
hülye vok :D szal igen csaj vagyok:D
2011. dec. 22. 00:24
 4/19 anonim válasza:
Itt M.O-n elvileg csak fekete van. Legalábbis a T-mobilnál. De adnak hozzá fehér hátlapot.
2011. dec. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezt vedd...gyenge max akkor ha tudod h. ugysem használnád ki és csak külsőleg tetszik de a lényeg h. az áráért van sokkal jobb is...
2011. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

van fehérben is.

Minden ismerősömnek akinek ilyen van teljesen megvan vele elégedve ,sőt odavan érte :) ... szal jólesz ez nekem

2011. dec. 22. 10:29
 7/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog h. megvan vele elégedve de az csak azért mert nem látott még jobbat én pl egy xperia minit ajánlok helyette el is mondom h. miért.

Az ace-en a jó 3d játékok akadni fognak ezen ne is nagyon csodálkozz majd. A kamera sem tud 1280x720 ben felvenni és nemvalószínű h. lesz rá ice cream sandwich vagyis a 4.0-ás szoftver a kijelző se valami csúcs az xperia mininek szebb ment tud mobile bravia engine-t napfényben olvashatóbb nagyobb betekintési szög stb. Szóval az ace leginkább a hardver-ben nagyon elavult már...ez a legnagyobb gyengéje az xperia miniben meg ugyanaz van mit az arc ban szóval gondolhatod....most nem írom le h. mi mert ugysem sokat értesz belőle de a lényeg h. sokkal gyorsabb és minden 3d-s alkalmazás szaggatásmentesen fut rajta nemúgy mint az ace-en és teljesen biztos h. lesz rá 4.0-ás szoftver és a kamera is sokkal jobb valamint a kijelző is bizonyos tekintetben...no meg ár ami még nagyon fontos és nem akarlak átbeszélni semmire csak azt akarom h. ezt tudd és úgy vedd meg az ace-et

2011. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
most néztem meg t mobil kártyás csomag webshop azaz ingyen házhoz szállítás és 60 díjmentes perc 44000 az ace és 40500 az xperia mini és ezért mondom h. az sokkal jobban megérné a nagyobb tudásával...
2011. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Szia! :) Szerintem fehérben jobban néz ki.
2011. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Xperia minin énis gondolkodtam de mindenki azt mondta hogy szar és olyat nehogy vegyek akikkel eddig beszéltem ,és sony ericcsonom még sosem volt úgyhogy nem ismerem milyen...:/ mellesleg kicsi nagyon a képe. (nekem a mini pro-tetszett )
2011. dec. 22. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!