Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

most szeretnék venni egy új telefont, mert samsung s5230am van, de már kezd tönkremenni:S na a lényeg az, hogy nem érintőképernyőset. ilyenem volt, amit nagyon szerettem: [link]

valami ilyen walkmanosat szeretnék, tippek?? én ilyet néztem ki, mert külsőleg tetszik, de nem tudom hogy milyen. esetleg tapasztalatok?? : sony ericsson w595 flower. Szerintetek?


2011. dec. 22. 17:50
 1/10 anonim válasza:
Nekem Sony W595-öm volt, és nagyon szerettem. Telefonálásra, sms-ezésre, zene hallgatásra tökéletes. Kamerája 3.2 MP-s, mint a mostani telódnak, ami szerintem bőven elegendő egy telóba. Szóval én csak ajánlani tudom, bár attól függ, hogy mire szeretnéd használni. :)
2011. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem hinném, hogy bárhol is lehet kapni ilyen telefonokat már, de szerintem ne az S5230 alapján ítéld meg az érintőképernyőt, mert az elég kezdetleges. Ha SE-s voltál, akkor pl. ott van az Xperia X10Mini, vagy a SE Live With Walkman, ezek mind érintőképernyősek. Ha mindenképp pl. W595-öt szeretnél érdemes szétnézni vaterán, vagy bármi ilyen oldalon, mert biztos, hogy egyik szolgáltatónál se fogsz ilyet találni.
2011. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért nem?? megszűntek ezek a telók?? na ne már!!! esetleg valami más nőiesebb telót nem tudnátok ajánlani?? amúgy semmi képen nem szeretnék érintőképernyőset.
2011. dec. 22. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

az erinto kepernyos telok nagyon jok.

neked csak rossz tapasztalatod van aval a szar s5230-assal.A kapacitiv erintos telok sokkal masabbak, tokeletesen hasznalhatok. En is a legjobban ezt tudnam ajanlani ha walkman kell:SE Live With v eseletleg kicsivel olcsobb de joval szarabb SE w8.

2011. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó, csak nekem ezek nem tetszenek...:S
2011. dec. 22. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Az új SE xperia mini-t vedd meg, t-mobile-nál 40000 ft.

Ha ez nem tetszik akkor vegyél xart és újra megutálod az érintős telókat. Esetleg még van a Sony Live with walkman, telenornál 42000 ft.

2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2011. dec. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó-jó, én elhiszem, hogy jó telók, de nekem kinézetre nem tetszenek.. és árban sem nagyon
2011. dec. 23. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:

"de nekem kinézetre nem tetszenek.. és árban sem nagyon"


Aki kinézet alapján választ telefont, az megérdemli. Majd legfeljebb úgy jársz, mint az s5230-al...

2011. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor sem veszek érintőset
2011. dec. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!